#Новости

Пока экс-премьер Юлия Тимошенко отбывает свой срок, бывший президент Виктор Ющенко продолжает сокрушатся над тем, как же он в ней ошибался. В первую очередь Виктор Андреевич называет свой главной ошибкой назначение Юлии Владимировны премьер-министром. Саму Тимошенко он называет "той, что легко продается", предательницей национальных интересов Украины и политиком-катастрофой, разрушающей все, к чему бы она не прикоснулась. Более живописные сравнения лучше упустить, но и без того понятно, что по мнению бывшего главы государства, работа Тимошенко не пошла Украине на пользу.
 
Не удивительно, что после заключенных Юлей газовых соглашений с Россией, Ющенко не считает ее дело политическим. Первый вопрос, который задали журналисты  польского издания «Rzeczpospolita» Ющенко, это вопрос Юлии Тимошенко и его отношение к заключенной. В отношении своего виденья судьбы Тимошенко Ющенко сказал следующее: «Украинское общество разделено по этому вопросу. Некоторые считают, что это политический вопрос, и часть видит в Тимошенко преступника. На мой взгляд, однако, это уголовное дело… Имеет ли это какое-то отношение к политике? Конечно, нет», - считает Ющенко. Собственно, в том, что Юлия Владимировна работала в интересах России, не приходится сомневаться.

Комментарии  

#17 ЕКАТЕРИНОСЛАВ 10.10.2012 12:27
Сергій Кабуд !!!
Назовите, пожалуйста, хоть ОДНО государство, которое сейчас НЕ вписывается в ВАШУ теорию ГЛОБАЛЬНОЙ
"К О Н С П И Р О Л О Г И И" ?!?!?
Т. е. "РЕЖИМ" (ПРАВИТЕЛЬСТВО) которого НИКАК и НИКОГДА НЕ БЫЛИ бы СВЯЗАНЫ ни с каким "КРИМИНАЛОМ" или "ОЛИГАРХАМИ" ?!?!?
А может, ВЫ знаете такие ГОСУДАРСТВА и "РЕЖИМЫ" когда-то в ...ПРОШЛОМ ?????
Или вы считаете, что ОДНА лишь только приверженность искусственному "ПРОЕКТУ УКРАЇНА", автоматически делает абсолютно любого "У Р К А Г А Н А",
любого "ЧИНУШУ"-КАЗНОКРАДА, любого ОЛИГАРХА - сразу же ..."ПРАВИЛЬНЫМ" и ...ЧЕСТНЫМ
..."А Н Г Е Л О М" во плоти, прямо с того момента, как он впервые "ПРОКУКАРЕКАЕТ" магическое :
..."- СЛАВА УКРАЇНІ !!!" ?!?!?
Если ВЫ реально именно ТАК считаете, то Вам просто, банально НЕ повезло ...РОДИТЬСЯ в нужное Вам время и в нужном Вам месте . . .
Вот, тогда бы, Вы точно бы стали АКТИВНЕЙШИМ ЧЛЕНОМ ..."National-Sozialistische Deutsche ArbeitsPartei" !!!!!
#16 Сергій Кабуд 09.10.2012 21:38
[quote name="ЕКАТЕРИНОСЛАВ"]

а тебе треба нагодувати діоксіном і всю твою сім'ю.

Чи краще полонієм, як ленінці нагодували свого друга арафата, і провести дослід: як на дурака діє радіація
#15 Сергій Кабуд 09.10.2012 21:37
забув вказати що певний період спеціалні дозволи на ведення 'бізнесу' та іншого отримували і офіцери ГРУ міноборони ссср. Є теорія що пан Ахметов - один з них. Начебто москва була не проти щоб саме він взяв під контроль Донбас.

Серед офіцерів ГРУ значно меньший відсоток бажав злитися з оргзлочинністтю. Мені відомі випадки коли офіцер обирав втекти на захід ніж ставати мафією.

У випадку Ахметова якшо це так- то він перейшов на бік України, що сьогодні очевидний факт.

Тому розглядати процес потрібно не лише з урахуванням МИНУЛОГО а й враховуючи резултати діялності.

Я переконаний що українська патріотична ідея дає значно більше таким гравцям ніж залежне від Москви положення шестірки.

Так і виник феномен донецької політики. МОже саме по цій лінії наведені мости з мінобороною РФ :)

а взагалі це не просто вирахувати але цікаво
#14 ЕКАТЕРИНОСЛАВ 09.10.2012 21:37
Врядли, что КУЧМА и "ГНИЛОМОРДЫЙ" просто БОЯЛИСЬ "ВОНУ" . . .
По-моему, они считали, что приблизив "ВОНУ" к власти, можно будет легче контролировать всё её "КОДЛО", и видимо, даже предполагали использовать это самое "КОДЛО" в СВОИХ ЦЕЛЯХ .
Но они ОБА ошибались и целиком "О Б Л А Ж А Л И С Ь" !!!
В итоге, это "ВОНА" их обоих "ПОЛЬЗОВАЛА" по-полной !!!
Т.к. дружить с БЕШЕННОЙ СУЧКОЙ абсолютно
Н Е В О З М О Ж Н О !!!!!
Сколько ни корми её, сколько ни ласкай - она всё равно
П О К У С А Е Т всех вокруг !!!!!
Да ещё и ..."ПОХИХИКАЕТ" обязательно при этом, своим "фирменным" ЕХИДНЫМ, пардон, "СМЕХ...ЁЧКОМ" !!!
Точно так же в 30-х годах ВСЕ пытались "УБЛАЖИТЬ" Адольфа Алоизовича Шикльгруббера, наивно полагая, что смогут его контролировать .
А "FUEHRER" только НАГЛЕЛ, НАГЛЕЛ и НАГЛЕЛ . . .
И становился всё С И Л Ь Н Е Е, СИЛЬНЕЕ и СИЛЬНЕЕ . . .
#13 Сергій Кабуд 09.10.2012 21:19
те що я коротко виклав це ДУЖЕ УЗАГАЛНЕНА ТЕОРІЯ

Щоб це розуміти змістовно потрібно перечитати купу літератури, переважно спеціалноі.

важливо мати уявлення ЩО ТАКЕ ВЛАДА як САМЕ вона здійснується

тут багато речей зовсім не очевидних.

І головне: ми не знаємо як саме хто і яким чинов там домовлявся, але маємо розуміти що МІЛІАРДИ доларів які викрала тимошенко це не просто цифри це ВАЖЕЛІ якими можна керувати країнами, компаніями, міліонами людей,
ВЕСТИ ВІЙНИ в тому числі терористичні

Доречі Постанова уряду стосовно заходів упередження тероризму вийшла незадовго до нападу у Каравані.
#12 Lara 09.10.2012 21:03
Сергей! Вы можете представить ход событий, когда вернется(???) Лазоренко?
Ведь 1 ноября не за горами..
#11 Lara 09.10.2012 20:55
Сергей!
Нет слов! Огромное спасибо за ваш труд! Вот уж материал для размышлений!
. ЧТО- ТО сразу стало на свои места, а некоторые вещи, сказанные вами надо продумать еще и еще раз! Одним словом, СПАСИБО!!!!
Думаю к моим словам благодарности присоединятся многие читающие (и пишущие)!!!! Такое в учебниках не почерпнешь...
#10 Сергій Кабуд 09.10.2012 20:52
Тим більше її криваві методи ДОБРЕ ВІДОМІ: ЗОКРЕМА З МАТЕРІАЛІВ СЛІДСТВА ПО ВБИВСТВУ 1996року. Кучма все це ДОБРЕ ЗНАВ і всі інші знали хто у ГРІ ,а не просто фейсом торгує.

А оці тисячі продажних політиків краін заходу які виють на її підтримку- це ТЕЖ САМЕ. Їх простимулювали і не один раз, а вони В КУРСІ її влади теж. Тимошенко дуже великлий глобалний гравець. Те що Україні вдалося її нейтралізувати - це більше ніж виграти війну скажімо в Кореї. Бо війну так і не виграли пів Кореї відрізав собі злодійский СССР, а кримінальну імперію, глобальну кримніналну імперію тимошенко ВЖЕ розвалено. Ще певний час будуть йти суди, може і вбивства будуть, власне теракти ВЖЕ Є і вони у загальній картині обов'язково мають бути розглянуті як спротив злочиних структур, які очевидно що діють спілєно у РФ і в Україні, та й глобально, зокрема наркоторгівля і відмиванбня у США практично на 100% контрольовано НИМИ (структурами оргзлочинців і 'окриміналних' елементів спецслужб СССР)
#9 Сергій Кабуд 09.10.2012 20:45
ЯК САМЕ МУТИЛА КПСС ПЕРЕСТРОЙКУ було добре відомо всьому активу КПСС, який був інструктований на кожному кроці: як голосувати в націоналних парламентах, коли і скілки прохати КРЕДИТУ, коли міняти купони на долари(миттєво:)), до кого звертатися з замовними вбивствами ТЕЖ ЗНАЛИ чи взнали, головне шо СТРУКТУРА ВЖЕ БУЛА ГОТОВА. Її готували дніпропетровці під командою брєжнєва, міронова, шелєпіна. Як сказав якось горбачов: я виконав всі 250(?) партійних засадничих документа по перестройці. Там був розроблений детальний сценарій. такі справи.

ТИМОШЕНКО до програшу 2010 починаючи з 1994 десь чи коли в неї був перший контракт з газпромом ВЖЕ СТАЛА ФАКТИЧНО ГОЛОВНИМ ПАРТНЕРОМ ГАЗПРОМУ У СВІТІ! Я б сказав навіть що ТИМОШЕНКО це і був ГАЗПРОМ. Достатньо довгий час і багато років, не завжди на найвищому рівні але завжди її голос був одним з головних у газпромі. Бо ВОНА принесла найбільші прибутки і вона прекрасно знає шо вони від неї залежали і вміла це користати. Ну як їй відмовити?
#8 Сергій Кабуд 09.10.2012 20:36
Є підстави вважати що вихід на 'МАТРОСІВ' мали ВСІ члени ЦК і т.д. Це були такі собі додаткові бенефіти на додаток до того шо за ними (цк) не мав права стежити КГБ

Матрос справжній як відомо 'діяв' з 70х років, базуючися де?

У ДНІПРОПЕТРІВСЬКУ.

З кінця 1980 по тепер вбиті ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ПІДПРИЄМЦІВ І ПОЛІТИКІВ РІЗНОГО РІВНЯ

Думаю що доступ до професійних вбивць був розширений на період перестройки і після-

це було частиною концепціі перетройки, для стримування власності ЛИШЕ у руках довірених ЦК КПСС людей, ну з великою часткою офіцерів КГБ але ЦК КПСС - ядро.

На 1990 500 міліардів доларів це були великі гроші, тим білєше в руках одної ЗГРАЇ керованої демократичним централізмом ВТОЧНЯК як бандитскі малини, власне ленін так це і будував, у середовищі грабіжників, вбивць, терористів. Самої гнилої нечисті у суспільстві. Це і є леніністи і ТИМОШЕНКІ прямо ТОЧНО оце саме і є

You have no rights to post comments